Atrakcje wokół Bielina

Wypoczynek w hamaku, nauka jazdy konnej, wędkowanie oraz inne atrakcje w woj. zachodniopomorskim

Oprócz jazdy konnej, Dworek Bielin znajdujący się przy granicy polsko-niemieckiej oferuje też saunę, masaże i zajęcia jogi. Goście mogą zdecydować się również na wypoczynek w hamaku lub na leżaku, jazdę na rowerze, nordic walking, grę w bilard, hokej na trawie lub skorzystać ze sprzętu do wędkowania. Istnieje możliwość wykupienia licencji wędkarskiej na Jezioro Bielińskie (2 km od Dworku Bielin) i Jezioro Morzycko (7 km). Ponadto do dyspozycji najmłodszych jest kącik zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw.

Atrakcje

Aktywny wypoczynek oraz relaks dla miłośników slow life
Malownicze plenery, rozległa przestrzeń do aktywnego wypoczynku, bliskość lasów, bogactwo flory i fauny, cisza oraz gościnność – to największe walory Dworku Bielin Bielina. Odwiedzają nas zarówno miłośnicy agroturystyki, chcący skorzystać z możliwości nauki jazdy konnej, jak i zwolennicy odpoczynku na łonie natury oraz slow life. Nasz kompleks w woj. zachodniopomorskim gości turystów, rodziny z dziećmi i zorganizowane wycieczki, a także uczestników szkoleń oraz przedstawicieli firm. Chętnie przyjeżdżają do nas artyści i twórcy, którzy łączą wypoczynek z pracą.

Urozmaicona rzeźba terenu oraz bliskość jezior skłania do spacerów, wycieczek, grzybobrania, wędkowania, obserwacji ptaków i zwierząt, a także organizacji zimowych kuligów, letnich imprez, wesel w plenerze oraz balów sylwestrowych.
Dworek Bielin zachęca do kontaktu oraz dokonania rezerwacji. Warto zdecydować się na nocleg z wyżywieniem i skosztować specjałów naszej kuchni. Serwujemy również jedzenie wegańskie!

Atrakcje

Zapraszamy do lektury o naszym dworku na stronach Katalogu polskich zamków, pałaców i dworków: www.polskiezabytki.pl.
Odkryjcie Państwo urok naszego regionu i woj. zachodniopomorskiego, zobaczcie jakie atrakcje znajdują się w okolicy.

Jezioro Morzycko

W odległości 7km od Dworku Bielin znajduje się jedno z najgłębszych jezior w Polsce. Posiada strzeżoną plażę, wypożyczalnię sprzętu wodnego, restaurację i zewnętrzną siłownię.

Więcej informacji na www.moryn.pl

Pokoje gościnne
Imprezy okolicznościowe
Jazda konna