Imprezy okolicznościowe

Do dyspozycji gości mamy trzy sale bankietowe o pow. 35 m2, 100 m2 oraz 135 m2, w których możemy zorganizować dla Państwa niezapomniane wesele, chrzciny, osiemnastkę, obiad rodzinny, obiad komunijny, konsolację, bankiet, spotkanie integracyjne, a także konferencję i szkolenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe z nagłośnieniem, mikrofonem, rzutnikiem, ekranem oraz wi-fi. W naszych salach można organizować różne warsztaty (jogi, bębniarskie, taneczne i inne).

Imprezy okolicznościowe

Nasz szef kuchni dołoży wszelkich starań, by menu, które Państwo wybiorą, zadowoliło wszystkich Gości, również tych, dla których dieta wegańska lub wegetariańska to podstawa.

Imprezy okolicznościowe

Wspaniałe położenie wśród zieleni i majestatycznych drzew zachęca do przeniesienia Państwa uroczystości w plener. Jeśli marzy się Państwu wesele rustykalne, wesele w plenerze lub wieczór panieński w stylu boho - jesteśmy do dyspozycji. Możliwe jest zorganizowanie ceremonii ślubnej w naszym parku, lub rozstawienie namiotów. Państwa wyobraźnia i budżet są jedynymi ograniczeniami.

Sesja weselna

Organizujemy:

- wesela
- wesela rustykalne
- wesela w plenerze
- przyjęcia okolicznościowe
- wieczory panieńskie
- festyny, pikniki, grille
- kuligi z pochodniami
- grzybobrania
- Hubertusy
- przestrzeń do działań artystycznych
- wczasy i odpoczynki weekendowe
- warsztaty taneczne, jogi, bębniarskie itp.

Informacji na temat imprez udzieli Państwu:

Manager Obiektu
Pani Anna Ruchniak
tel. +48 668 256 015
sala@bielin.pl