Atrakcje wokół Bielina

Oprócz jazdy konnej, Dworek Bielin oferuje saunę, masaże, zajęcia jogi, odpoczynek w hamaku lub na leżaku, plac zabaw dla dzieci, rowery, kijki do nordic walking oraz sprzęt do wędkowania. Istnieje możliwość wykupienia licencji wędkarskiej na jezioro bielińskie (2 km od Dworku Bielin) i Jezioro Morzycko (7 km).

Atrakcje

Malownicze plenery, rozległa przestrzeń do aktywnego wypoczynku, bliskość lasów, bogactwo flory i fauny, cisza i gościnność – to największe walory Bielina. Nasz kompleks gości turystów, rodziny z dziećmi, wycieczki, uczestników szkoleń i przedstawicieli firm. Chętnie odwiedzają nas artyści i twórcy, którzy łączą wypoczynek z pracą. Urozmaicona rzeźba terenu i bliskość jezior zachęcają do spacerów, wycieczek, grzybobrania, wędkowania, obserwacji ptaków i zwierząt, a także organizacji zimowych kuligów, letnich imprez, wesel w plenerze i balów sylwestrowych.

Zapraszamy do lektury o naszym dworku na stronach Katalogu polskich zamków, pałaców i dworków - www.polskiezabytki.pl.

Odkryjcie Państwo urok naszego regionu, zobaczcie jakie atrakcje znajdują się w okolicy.

Atrakcje

Jezioro Morzycko

W odległości 7km od Dworku Bielin znajduje się jedno z najgłębszych jezior w Polsce. Posiada strzeżoną plażę, wypożyczalnię sprzętu wodnego, restaurację i zewnętrzną siłownię.

Więcej informacji na www.moryn.pl

Pokoje gościne
Imprezy okolicznościowe
Jazda konna