Dworek Bielin - O nas

Dworek Bielin to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony w malowniczej, zacisznej części województwa zachodniopomorskiego. Sercem przestrzeni jest klasycystyczny dworek z pokojami gościnnymi i dostępem do wszelkich udogodnień. Czyste, nieskażone cywilizacyjnym pędem powietrze, cisza, rozległe przestrzenie, dzika przyroda i niezapomniane widoki sprawiają, że wracają do nas turyści w każdym wieku.

Dworek Bielin

Sąsiedztwo Cedyńskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że Bielin to wymarzone miejsce dla wszystkich spragnionych odpoczynku w ciszy i blisko natury. Urozmaicona rzeźba terenu, jeziora, liczne ścieżki piesze i rowerowe, unikalne, otoczone murami miasta ze średniowieczną zabudową, zabytkowe kościoły, a także jedna ze znanych i cenionych stadnin koni w Polsce zachęcają do aktywnego wypoczynku.

Atrakcyjne położenie w pobliżu granicy polsko-niemieckiej, bliskość Berlina, Szczecina i Świnoujścia jest dodatkowym atutem Bielina. Niezapomniane widoki, rozległa przestrzeń, niezwykła kolorystyka o każdej porze roku kuszą artystów, fotografów i malarzy. Gościnność i zaciszność miejsca zapraszają do organizacji spotkań w mniejszych i większych grupach.

Dworek Bielin

Pokoje gościne
Imprezy okolicznościowe
Jazda konna

Oferty specjalne & pakiety promocyjne

Majówka 2018 w Dworku Bielin!