Jazda konna

Zapraszamy do świata slow life w dworku ze stadniną koni w zachodniopomorskim
Nasz ośrodek jeździecki położony jest w głębi natury, 85 km od Szczecina, 220 km od Poznania. Do dyspozycji Gości mamy 20 koni rasy holsztyńskiej. To idealne miejsce dla wszystkich osób kochających konie. Malownicze padoki, leśne trasy, kryta ujeżdżalnia oraz plac treningowy usatysfakcjonują zarówno wytrawnych jeźdźców, jak i tych, którzy przygodę z końmi dopiero zaczynają.

Jazda konna

Kurs powożenia

 

Na naukę jazdy konnej zapraszamy także naszych zachodnich sąsiadów – Stadnina Koni Bielin leży w woj. zachodniopomorskim, tuż przy granicy niemieckiej.
Emocjonujący weekend w siodle w wyjątkowej agroturystyce – serdecznie zapraszamy!

 

Oprócz nauki jazdy konnej zapraszamy również na kurs powożenia prowadzony przez Mistrza Polski Waldemara Kaczmarka, który chętnie podzieli się z Państwem swoją wiedzą. Istnieje także możliwość wykorzystania naszego placu treningowego przez tych, którzy posiadają własne bryczki i konie.

 

Jazda konna

 

Pensjonat dla koni


Oferujemy:

- naukę jazdy dla początkujących (lonża)

- jazdę samodzielną
- jazdę w terenie
- dla najmłodszych tzw. oprowadzankę
- przejażdżki plenerowe bryczkami
- naukę powożenia zaprzęgiem
- rajdy konne jednodniowe
- biegi myśliwskie św. Huberta
- kuligi

 

Cennik:

Jazda konna - sesja 1,5h 50 zł
Nauka jazdy konnej (lonża) - 0,5h 50 zł
Oprowadzanka dla dzieci - 15 min. 25 zł
Bryczka (do 4 osób) 120 zł
Dyliżans (12-osobowy) 200 zł
Nauka powożenia 150 zł

Ośrodek jeździecki z pokojami gościnnymi jest do Państwa dyspozycji

Stadnina Koni Bielin z woj. zachodniopomorskiego to jedna ze znanych i cenionych stadnin koni w Polsce. Oprócz nauki jazdy konnej oferujemy również konie na sprzedaż. Położenie Dworku Bielin na terenie Stadniny Koni Bielin pozwala Gościom obserwować życie gospodarstwa oraz rozwój koni od kilkudniowych źrebaków poprzez młodzież, aż do matek czy koni sportowych. Jeśli mają Państwo swojego konia, zapraszamy do skorzystania z pensjonatu dla koni. Zachęcamy także do dłuższego wypoczynku w naszym hotelu.

Zapraszamy do zapoznania się z sukcesami Stadniny Koni Bielin na stronie www.stadnina.pl.